Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje, úterý 13. června 2017

Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje, úterý 13. června 2017

Územní odbor Hradec Králové

Územní odbor Jičín

Profesionální hasiči z Jičína a dobrovolní hasiči ze Sobotky byli v 7:54 přivoláni k dopravní nehodě dvou osobních vozidel, která se stala u obce Příchvoj. Hasiči provedli na vozech protipožární opatření. Dvě osoby utrpěly zranění a byly odvezeny zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Jednotky provedly úklid místa události.

Územní odbor Náchod

Náchodští a broumovští profesionální hasiči se dopoledne (ohlášeno 8:30) zúčastnili taktického cvičení. Námětem byl pád opraváře z konstrukce na střechu panelového domu. „Zraněná osoba“ byla hasiči snesena dolů.

Jaroměřští profesionální hasiči otevírali krátce po 9. h (ohlášeno 9.02) byt v ulici Družstevní v České Skalici. Senior uvnitř nechal léky.

Územní odbor Rychnov nad Kněžnou

Územní odbor Trutnov

Na pomoc zdravotnické záchranné službě s transportem pacienta z bytu do sanitky vyjeli ve 3:11 královédvorští profesionální hasiči do ulice Havlíčkova ve Dvoře Králové nad Labem.

Profesionální hasiči z Vrchlabí byli v 9:14 přivoláni k otevření bytu do Horního Lánova. Oznamovatelka měla obavy o život majitele bytu. Uvnitř byl nalezen muž bez známek života.

Profesionální hasiči z Hořic a podnikoví hasiči ČEPRO Cerekvice likvidovali dopoledne (ohlášeno 10:05) olejovou skvrnu z vozovky ve velkém Vřešťově.

Alena Kuthanová, DiS.

asistentka ředitele